czwartek, 27 kwietnia 2017

Image na ekranach #68

Raptem dwie informacje warte wspomnienia pojawiły się w ciągu paru ostatnich dni, ale za to jedna z nich to prawdziwa bomba. No, przynajmniej dla mnie - osoby, która w zasadzie zakochana była w serii "Revival" Tima Seeley'a oraz Mike'a Nortona. Więcej szczegółów w rozwinięciu posta.
Twórcy podczas odbywającego się niedawno C2E2 ogłosili, że ich komiks zostanie zekranizowany przez małe, niezależne studio Shatterglass. Obyło się jednak bez żadnego luźnego rzucania nazwiskami, a od razu zaprezentowano mocny konkret. Zebranym na sali fanom wyemitowano trailer koncepcyjny - zrealizowany bardzo małymi środkami film pokazujący ogólne założenia, jakie przyjęto wobec realizacji tego filmu. Ten niski budżet zdecydowanie widać pod sam koniec, ale charakterystyczny klimat "Revival" i tak został bardzo fajnie przedstawiony. Zresztą sprawdźcie sami.
Według podanych informacji, film ma być kręcony na początku przyszłego roku. Przybliżona data premiery nie została jeszcze podana.

Jak Wam się podoba zaprezentowany materiał?

Źródło: Newsarama
---------------------------------------------------------------------
Tymczasem po blisko dwóch latach przerwy, coś ruszyło się w sprawie ekranizacji "Chrononauts" Marka Millara i Seana Muprhy'ego. Zatrudniony do napisania scenariusza został Philip Gawthorne, który dotąd ma na swoim koncie kilka projektów dla telewizji BBC, a ostatnio między innymi napisał skrypt do wysokobudżetowego remake'u "Kojaka" z Vinem Dieselem w roli głównej.

Nadal nie zapadły żadne inne decyzje castingowe. W kuluarach jednak mówi się, że studio Universal będzie rozmawiać ze znanymi z filmów Marvela Chrisem Prattem oraz Chrisem Hemsworthem.

Źródło: Newsarama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz