wtorek, 18 kwietnia 2017

Image na ekranach #67

Garstka wieści wartych wspomnienia pojawiła się w sieci, dlatego też nastał czas na kolejną odsłonę "Image na ekranach". Oczywiście jak zwykle skupiam się na tytułach od Roberta Kirkmana, w jednym przypadku newsa właściwie samemu wymyślając ;) Wszystko to znajduje się oczywiście w rozwinięciu posta.

W tym miejscu chciałem napisać kilka słów o poziomie oglądalności wyemitowanych już odcinków drugiego sezonu "Outcast: Opetanie". I pojawiło się spore rozczarowanie. Nie dlatego, że rezultaty te były niezwykle niskie, ale z powodu tego, iż Showmax zdecydowało się ich nie udostępniać. O pierwszym sezonie tej produkcji wiemy tyle, iż pomimo oglądalności rzędu niecałych 200 tysięcy widzów na odcinek, stacja notowała rekordowe dla siebie wyniki w określonych segmentach i w danym czasie. Niestety nie znalazłem nigdzie informacji na temat tego, dlaczego Showmax zdecydował się nie prezentować rezultatów w tym sezonie. Jeśli w najbliższym czasie się to nie zmieni, nie będę mógł niestety informować Was o tym.
-----------------------------------------------------------------------------
Tymczasem po fatalnym drugim sezonie i bardzo oszczędnym rzucaniu informacji na temat trzeciej serii "Fear the Walking Dead", dowiedzieliśmy się czegoś o... czwartej. Mianowicie to, że powstanie. Stacja AMC przed premierą najnowszych odcinków zdecydowała się zamówić kolejną serię. Trochę w serialu się pozmienia. Przede wszystkim pojawią się nowi showrunnerzy, którymi będą znani z "Dawno, dawno temu" Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg. Scott M. Gimple dołączy do ekipy producentów, co niektórzy już uznali za sygnał dający nadzieję na crossover pomiędzy dwoma zombie-serialami stacji AMC.

Źródło: Variety
-----------------------------------------------------------------------------
Steven Ogg (Simon), Katelyn Nacon (Enid) i Pollyanna McIntosh (Jadis) w stałej obsadzie ósmego sezonu "The Walkind Dead". Oznacza to na papierze, że aktorów tych zobaczymy w większości epizodów nadchodzącej powoli serii. De facto, nie oznacza to absolutnie niczego. Wystarczy tylko wspomnieć Melissę McBride, Lenniego Jamesa czy Lauren Cohan, którzy to w siódmym sezonie byli w stałej obsadzie, a tymczasem żadne z nich nie zaliczyło udziału w więcej niż ośmiu epizodach.

Źródło: NaEkranie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz