wtorek, 4 kwietnia 2017

Twórcy zachęcają do sięgnięcia po "Black Cloud"

"Black Cloud" to jedna z tych zapowiedzi z zeszłorocznego Image Expo, która bardzo mocno rzuciła mi się w oczy. Zespół twórców, który składa się z Ivana Brandona, Jasona Latoura, Grega Hincle oraz Matta Wilsona oraz pierwsze informacje zwiastowały bardzo fajną historię. Dziś wiemy o niej nieco więcej, dzięki wywiadowi, jaki ukazał się na łamach serwisu Newsarama.
Zelda pochodzi z równoległego świata, który bardzo mocno przestrzega prawa. Dziewczyna złamała tam panujące zasady i za karę została wykopana do naszej rzeczywistości, gdzie jest bezdomna i biedna. Jednakże nadal posiada możliwość podróży między światami, więc trudni się organizowaniem nielegalnych wycieczek dla bogatych dzieciaków. W końcu co może pójść nie tak, prawda? W końcu Zelda pojawia się na celowniku mieszkańców obu światów.

Chociaż narracja przedstawiana będzie z punktu widzenia Zeldy, warto porównywać jej opinie z tym, co dzieje się na kartach "Black Cloud". Dziewczyna bowiem nie zawsze może mieć rację w interpretowaniu tego, co widzimy. Zelda jest główną bohaterką komiksu, lecz trudno o niej jednoznacznie powiedzieć, że jest tą dobrą. Stara się ona coś osiągnąć w życiu, lecz ciągle podejmuje niewłaściwe decyzje. To ona sama jest swoją największą przeciwniczką.

Greg Hinkle oraz Matt Wilson dołączyli do ekipy komiksu, ponieważ scenariusz wymaga naprawdę wyjątkowo solidnego warsztatu. Obaj panowie swoimi wcześniejszymi pracami udowodnili, że nadają się do tej roboty jak mało kto.

W komiksie mają pojawić się walczące koty ;)

Źródło: Newsarama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz