niedziela, 23 lipca 2017

Image na ekranach #76 (edycja SDCC)

Zapowiadał, próbował, planował i w końcu dopiął swego. Todd McFarlane zapowiedział na tegorocznym San Diego Comic Conie kluczową informację dotyczącą kinowego rebootu "Spawna". Pojawiły się także inne wieści i o tym wszystkim będzie dzisiejsza odsłona "Image na ekranach". Zapraszam po szczegóły do rozwinięcia posta.
Lata dziewięćdziesiąte wracają ze zdwojoną siłą. Todd McFarlane ogłosił, że podpisał umowę ze studiem Blumhouse, na mocy której napisze scenariusz oraz wyreżyseruje on kinowy reboot "Spawna". Wcześniejsze zapowiedzi nie uległy żadnym większym zmianom - nadal ma to być nakręcony za stosunkowo niewielkie pieniądze, mroczny horror. Z takich produkcji zresztą słynie studio Blumhouse, które na swoim koncie ma między innymi "Paranormal Activity" czy też "Noc Oczyszczenia".

Jak dotąd nie znamy większej ilości szczegółów.

Źródło: Newsarama
------------------------------------------------------------------------------
Twórcy serialu "The Walking Dead" byli w moich oczach ekipą, która przynajmniej potrafi zrobić bardzo dobre trailery. Dlatego też liczyłem mocno na to, że zapowiedź ósmego sezonu będzie całkiem udana. Tymczasem...
Odnoszę wrażenie, że trailer ten jest o dwie minuty zbyt długi oraz zbyt pompatyczny. Praktycznie w ogóle nie czuję się bardziej podjarany nowym sezonem, a chyba przede wszystkim o to tu chodziło.
------------------------------------------------------------------------------
Dużo lepiej wypada zapowiedź drugiej części trzeciego sezonu "Fear the Walking Dead".
Na Comic Conie podano datę powrotu serialu na antenę. Nowe epizody będą wyświetlane co tydzień od 10 września. Finał zaplanowany jest na 17 października.

Źródło: Newsarama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz