sobota, 15 lipca 2017

Image na ekranach #75

Dzisiejsza odsłona w całości poświęcona jest trupiemu uniwersum Roberta Kirkmana. Tym razem jednak nie tylko w wersji serialowej, ponieważ pojawi się także ciekawostka LARPowa. Zaczniemy jednak od smutnych wiadomości.
Powyżej widzicie pierwsze oficjalne zdjęcie z ósmego sezonu "The Walking Dead". Niestety, na planie serialu doszło do wypadku. Z wysokości sześciu metrów spadł kaskader John Bernecker. Pomimo szybkiej interwencji służb medycznych, mężczyzna zmarł w szpitalu. W obliczu tej tragedii, stacja AMC podjęła decyzję o tymczasowej przerwie w pracach na planie. Do akcji wkroczyła już także organizacja SAG-AFTRA, która bada, czy nie zostały złamane określone przepisy bezpieczeństwa. Nie wiadomo jak długo ono potrwa, lecz istnieje możliwość, iż przerwa w kręceniu kolejnych odcinków będzie dość długa. Gdyby tak właśnie się stało, AMC zapewne zostałoby zmuszone do przesunięcia premiery ósmego sezonu swojej najpopularniejszej produkcji. Czekam więc na kolejne informacje w tej sprawie.

Źródło: CBR
---------------------------------------------------------------
Do swojego półfinału dotarł kolejny sezon "Fear the Walking Dead". Oto wyniki oglądalności.

3x06 - około 2 193 000 widzów (spadek o 12,24%)
3x07 - około 2 621 000 widzów (wzrost o 19,52%)
3x08 - około 2 402 000 widzów (spadek o 8,36%)

Kolejne odcinki wyemitowane zostaną we wrześniu.

Źródło: TV Series Finale
---------------------------------------------------------------
Tymczasem w Las Vegas powstaje atrakcja o nazwie "Fear the Walking Dead Survival", który ma być połączeniem escape roomu z LARPem. Znajdować będzie się ona na terenie kompleksu Freemont Street Experience, lecz nie wiadomo na jej temat jeszcze zbyt wiele. Data otwarcia ustalona została na końcówkę tegorocznego lata. Liczę na jakieś trailery, bo jestem ciekaw, co takiego wymyślili autorzy zabawy :)

Źródło: Newsarama

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza