poniedziałek, 28 listopada 2016

Ruszył lutowy preorder na ATOM Comics

Naprawdę aż chciałoby się rozszerzyć tego posta o polecanki z innych wydawnictw, ponieważ najnowszy preorder na ATOM Comics obfituje w fantastycznie zapowiadające się pozycje. Dziś napiszę jednak tylko o pozycjach z Image Comics, lecz warto także zwrócić uwagę na to, co oferują takie wydawnictwa jak (alfabetycznie) Archie, Aftershock, Black Mask, DC czy IDW. I pewnie to nie wszystko, bo wciąż jestem w trakcie przeglądania.

W lutym Greg Rucka łączy siły z Leandro Fernandezem (co stawia pod dużym znakiem zapytania kontynuację "The Discipline") i przedstawi czytelnikom "Old Guard" - dla mnie lektura obowiązkowa. Po latach oczekiwania, Ken Garing powraca z kontynuacją swojego wielkiego hitu i będzie to nowa miniseria "Planetoid: Praxis".

Nie samymi nowościami człowiek żyje. To właśnie w najnowszym preorderze znajdziecie najnowsze komiksy Roberta Kirkmana w cenie dwóch złotych za sztukę. Są to kolejne numery "Invincible", "Outcast" oraz "The Walking Dead". W lutym także po przerwie powraca "The Beauty", a także <YEAH> rewelacyjne "Paper Girls". Coś powraca, coś także się kończy. Po cichutku ogłoszono bowiem nadejście finałowego zeszytu jednej z najrówniejszych serii minionych kilku lat, a więc "Revival". Kolejny powrót to "Sex Criminals", ale coś czuję, że zeszyt ten i tak zaliczy poślizg ;)

Wydania zbiorcze także prezentują się całkiem zacnie i to właśnie im poświęcę zdecydowanie najwięcej miejsca. Od razu zwróciłem uwagę na przepiękną okładkę bardzo nietypowego "Arclight", któremu zdecydowanie warto dać szansę. Już ósmego lutego ukaże się intrygujący projekt Ronalda Wimberly'ego, a więc "Black History On It's Own Words". "Eclipse" z kolei mnie nie przekonało, ale zawsze wspominam o trejdach za dziesięć dolców. Kolejny ciekawy komiks to najnowsza odsłona "Elephantmen", chociaż nie mniej interesujące wydają się być wydanie zbiorcza "The Hunt" Colina Lorimera czy też intrygującego "Lake of Fire". Jeśli nie chcecie czekać na wydanie od Taurusa, w lutym ukaże się piąty tom "Lazarusa". Fanom Granta Morrisona wspomnę o "Nameless" w wersji miękkookładkowej, zaś Roberta Kirkmana - o czwartym tomie "Outcast". Pojawi się także "Pix" - kolejna pozycja skierowana do młodszego czytelnika, która wydaje się być całkiem interesująca. Na deser zaś kolejne dwa tytuły w cenie dziesięciu dolarów, czyli premierowe wydania zbiorcze "Seven to Eternity" oraz "Snotgirl".

I na koniec coś dla wielbicieli wydań znacznie bardziej wypasionych. W lutym ukażą się dwa bardzo ciekawe edycje deluxe. będą to "Sunstone" (500 stron i śliczna okładka) oraz "Velvet".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz