poniedziałek, 21 listopada 2016

Image na ekranach #57

Dzisiejsza odsłona będzie króciutka, raptem dwa niedługie newsy. Oba są oczywiście związane z marką "The Walking Dead", ale tym razem nie tylko z emitowanym obecnie, siódmym sezonem serialu. Szczegóły znajdziecie jak zwykle w rozwinięciu posta.
Dalej pikują w dół wyniki oglądalności kolejnych odcinków serialu. Trzeci na antenie AMC obejrzało około 11,721 miliona widzów (spadek o 5,89%), zaś czwarty jeszcze mniej - 11,402 miliona (minus 2,72%). Kolejny sezon już zamówiony, więc producenci nie muszą szczególnie się martwić, lecz na razie nawet Negan nie jest w stanie zatrzymać regularnego odpływu widzów, który rozpoczął się rok temu.

Źródło: TVSeriesFinale
-------------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem już w styczniu przyszłego roku pojawi się nowa gra na licencji dzieła Roberta Kirkmana i będzie to... gra na automacie. Cała maszyna wyposażona będzie w kontroler nieco przypominający kuszę, lecz pozwalający na korzystanie z całej masy różnych broni. Na czym ma polegać rozgrywka? Na niczym szczególnym - zadaniem gracza będzie po prostu rozwalenie wszystkich trupów, które napotka na drodze. Zresztą, sami zobaczcie. Oto oficjalny trailer:
Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz