niedziela, 13 listopada 2016

"Oddly Normal" wraca do życia z przytupem

Po wydaniu trzeciego tomu "Oddly Normal", Otis Frampton kilkukrotnie udzielał wywiadów dotyczących tego projektu, lecz z czasem totalnie ucichł, a kolejne odsłony cyklu nie pojawiały się w zapowiedziach. Dziś wiemy, że temat mocno ruszył z kopyta, o czym poinformował sam twórca komiksu.
Otóż zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, "Oddly Normal" wróci na sklepowe półki od razu pod postacią wydań zbiorczych i nie będzie już ukazywać się zeszytowo. Obecnie Frampton pracuje mocno nad czwartym tomem, w którym główna bohaterka będzie musiała zmierzyć się z tym, że pierwszy raz w życiu ma prawdziwych, chociaż nieco pokręconych przyjaciół. Całość ma być utrzymana w klimacie mieszanki filmów z potworami, historii superbohaterskich i zakręconych komedii.
Tymczasem zapowiedziana jakiś czas temu animacja "Oddly Normal" wreszcie nabrała kształtów. Frampton zaprezentował fragmenty podstaw animacji, które jednak dają już dość ogólny wgląd na to, jak projekt ma wyglądać. Serial planowany jest na początek na piętnaście odcinków, które odpowiadać mają trzem pierwszym tomom komiksu i być im w miarę wierne. Jeśli animacja się rozwinie, kolejne epizody będą już przedstawiać przygody Oddly, dla których na papierze zabrakło miejsca.

Frampton ma małe marzenie. Mianowicie chciałby, aby Oddly w animacji mówiła głosem Kate Micucci - aktorki i piosenkarki, która jego zdaniem jest idealna do tej roli.

Źródło: Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz