piątek, 25 listopada 2016

Deviacje #31

Dzisiejsza odsłona "Deviacji", całkowicie przypadkowo, jest wyjątkowa. Tym razem bowiem nie musiałem przekopywać się przez zasoby DeviantArta, a jedynie poprosiłem dwie osoby o możliwość udostępnienia ich prac. W rozwinięciu posta znajdziecie prace dwóch naszych rodaków obdarzonych niezwykłym talentem i ich związane z Image Comics prace.

Na dobry początek Pan Kulka (Klikamy: DeviantArt oraz Facebook), który jakiś czas temu już gościł w tej rubryce. Tym razem ponownie prezentuje on Wam swoje interpretacje postaci z "Invincible", ale także i z "Bękartów z Południa". Zresztą, zobaczcie sami.
Mam nadzieję, że rozpoznaliście wszystkich? :)

Naszym drugim dzisiejszym gościem jest Kamil Karpiński - Pumsmajer (i znów klikamy: ArtStation oraz Facebook), który z kolei zdecydowanie dobrze czuje się w klimatach "Spawna". Poniżej znajdziecie w jego wykonaniu właśnie tą postać oraz Violatora (oba w dwóch wersjach).
Raz jeszcze dziękuję obu panom za podzielenie się swoimi pracami. Waszym zadaniem jest czym prędzej polubić ich profile, które podlinkowałem powyżej. Natomiast kolejne "Deviacje", tym razem już w klasycznej postaci, pojawią się za dwa tygodnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz