piątek, 14 października 2016

Moje #54

Już jakiś czas temu pisałem na Facebooku, że najbliższa przesyłka od ATOM Comics będzie dość obfita, ponieważ wreszcie ukaże się kilka opóźnionych komiksów, a inne powrócą z wakacji. Z paczkomatu odebrałem sporych rozmiarów pudło, zaś jego zawartość to w dużej mierze Image. Szczegóły w rozwinięciu posta.

Na początek piętnasty już numer "Descendera" oraz trzecia odsłona "Horizon". Przygodę z tym drugim raczej na pewno zakończę po pierwszym story-arcu.

Solidną dawkę rozrywki zapewni mi dziewiąte "I Hate Fairyland", zaś o bardzo wysoki poziom najnowszej odsłony "Lazarusa" nawet nie drżę.

Dwa tytuły na M, po których wiele sobie obiecuję: premierowa odsłona "Moonshine" oraz siódmy numer "Monstress", które powróciło z zasłużonej przerwy.

Jakby jeszcze mało było tego dobrego, na deser dochodzą dziesiąty numer "Paper Girls" oraz trzeci już zeszyt "Snotgirl" <radość>

Przejdźmy wreszcie do wydań zbiorczych. W tym gronie dwa debiuty: "Black Road" Briana Wooda oraz "The Discipline" Petera Milligana.

Na tym rozpaćkanym zdjęcie widać trzecie wydanie zbiorcze "Low" oraz dłuuuuugo oczekiwany, drugi tom "Trees". Spoiler: kończy się on zapowiedzią kolejnego O_o

No i na sam koniec - czwarty tom "The Wicked + The Divine". Obok trzeci numer "Kim & Kim" z Black Mask Studios, żeby pusto nie było :)

Na koniec zaś jak zawsze przy tej okazji przypominam, że także i Wy możecie pochwalić się swoimi kolekcjami komiksów wydawnictwa Image, totalnie niezależnie od ich wielkości. Wystarczy zrobić fotki i wysłać je na ktymczynski[małpa]gmail.com

1 komentarz: