środa, 10 sierpnia 2016

Wyjaśniła się sytuacja "Żywych Trupów" od wydawnictwa Taurus

Ostatni premierowy tom serii komiksowej "Żywe Trupy" czytelnicy otrzymali w październiku ubiegłego roku. Od tego czasu przedstawiciele Taurus Media nie ukrywało się z faktem, że kontakt na linii wydawnictwo-studio Skybound był bardzo utrudniony. Zniecierpliwieni czytelnicy często bombardowali wydawcę pytaniami na ten temat i wczoraj wreszcie otrzymali odpowiedź. Całkiem pozytywną, dodam.
Informacja od wydawnictwa brzmi następująco:
"Cóż, jeżeli Państwo chcecie, możemy podawać informacje szczątkowe. Otóż po 8 miesiącach Image się w końcu odezwało w tym temacie. Otrzymaliśmy nareszcie kontrakt i faktury, żeby było śmieszniej, od razu na tomy 24 i 25. Faktury są już opłacone i czekamy na przesłanie materiałów do opracowania DTP. Jeżeli wszystko pójdzie ok to tom 24 wydamy na MFKiG (początek października) a tom 25 na koniec tego samego miesiąca."

Od siebie dodam, byście nie brali tego na sto procent. Fakt, że wydawca otrzymał faktury, które od razu opłacił wcale nie oznacza, że studio Skybound znów nie zacznie zwlekać, tym razem z przesłaniem wspomnianych materiałów do opracowania DTP. Trzymajmy kciuki, by tak się nie stało. Oczywiście o postępach w tej kwestii będę informować.

Źródło: Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz