sobota, 13 sierpnia 2016

Kilka nowych szczegółów na temat "Glitterbomb"

Przedpremierowa recenzja pierwszego numeru "Glitterbomb" na serwisie Newsarama zwiastuje nam początek naprawdę dobrej serii. Ocena 10/10 mocno zachęca, a tymczasem Jim Zub i Djibril Morissette udzielili portalowi krótkiego wywiadu. Poznaliśmy w nim kilka nowych ciekawostek.
Wciąż nieznane jest pochodzenie nadnaturalnych mocy, które zawładną główną bohaterką. Twórcy określają go mianem "potwora", lecz zarazem podkreślają, że będzie on miał znaczenie zarówno dosłowne (co mogliśmy zaobserwować w preview) jak i symboliczne. Wszystko przez to, że Farrah - gówna bohaterka komiksu - będzie musiała zmierzyć się z wieloma wewnętrznymi potworami i niekoniecznie wyjdzie z tego starcia zwycięsko.

Najważniejszymi postaciami drugoplanowymi w "Glitterbomb" będą Marty - młody syn Farrah, Kaydon - jego opiekunka, a także kolega po fachu o imieniu Dean, który wyraźnie martwić będzie się coraz gorszą kondycją Farrah.

Sam komiks bazować będzie częściowo na rezultatach researchu twórców. Chcieli oni jak najwięcej dowiedzieć się o zawiłościach funkcjonowania Hollywood i w jakimś stopniu przełożyć to na komiks. W pierwszym numerze ukaże się na przykład przedruk artykułu byłej producentki filmowej, która opisała własne negatywne doświadczenia związane z dyskryminacją.

"Glitterbomb #1" ukaże się 7 września.

Źródło: Newsarama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz