sobota, 13 sierpnia 2016

Skottie Young na Twitterze o "I Hate Fairyland"

Skottie Young nie należy do szczególnie wylewnych postaci. Jego udzielone wywiady dotyczące serii "I Hate Fairyland" można właściwie policzyć na palcach jednej ręki. Nieco inaczej jest, gdy macie możliwość śledzenia Twitterowego konta tego rysownika. Tam ostatnio pojawiło się kilka ciekawych rzeczy.
Powyżej widzicie wariantową okładkę do dziesiątego numeru serii, który został właśnie zakończony. Young twierdzi, że od razu przechodzi do prac nad kolejnym, chociaż w wydawaniu na pewno będzie przerwa między story-arcami. Z kolei powyższa ilustracja to oczywiście hołd dla legendarnego coveru Johna Romity Seniora, która przyozdobiła jeden z numerów pierwszej serii "The Amazing Spider-Man".

Co ciekawe, "I Hate Fairyland" jest pierwszym komiksem w dorobku Younga, który rysuje nieprzerwanie przez więcej niż dziesięć numerów. Zaznaczył przy tym, że cykl o krainie Oz, który swego czasu publikował Marvel liczy co prawda łącznie 43 zeszyty, ale wydawane jako ciąg miniserii, z których większość ma po osiem odsłon.

Dodatkowo także, Young pokazał szkic jednej ze stron z dziesiątego numeru "I Hate Fairyland" i jak zapewniał, od samego początku wie co ma gdzie się znaleźć. Wierzę na słowo :)
Źródło: Twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz