sobota, 2 lipca 2016

Rozwiązanie konkursu z finałową odsłoną "Fatale"

Przedwczoraj końca dobiegł konkurs, w którym do wygrania był ufundowany przez Mucha Comics egzemplarz finałowej odsłony serii "Fatale". Komu udało się ją zgarnąć? Tego dowiecie się poniżej.
Na początku jak zwykle przypomnę, co było Waszym zadaniem. Mieliście wcielić się w rolę agenta Eda Brubakera, który ma polecić scenarzyście rysownika odpowiedniego do zilustrowania horroru z superbohaterami w rolach głównych.

Wasza pomysłowość mnie zaskoczyła. Proponowaliście Mike'a Mignolę, Claytona Craina, eee... Roba Liefelda czy wreszcie samych siebie. Mnie jednak najbardziej zaskoczyła odpowiedź Marcina Skalskiego, który przysłał nagrany przez siebie plik dźwiękowy. Tam, w wojennych klimatach, słychać dość niewyraźnie rozmowę przez radio i wybór pada na Tima Sale'a. Całość trwa półtorej minuty, wyszła naprawdę super, a jeśli chcecie ją pobrać i odsłuchać, kliknijcie TUTAJ.

Marcinowi serdecznie gratuluję, zaś reszcie uczestników chciałbym podziękować. Komiks zostanie wysłany pocztą i przypomnę, że jego fundatorem jest wydawnictwo Mucha Comics.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz