piątek, 22 lipca 2016

Image na ekranach #49

Tegoroczna edycja San Diego Comic Conu powoli się rozkręca, a to oznacza coraz więcej nowych newsów i spektakularnych zapowiedzi. Image Comics z reguły podczas tej imprezy nie jest zbyt mocno aktywne, lecz i tak już pojawiło się kilka interesujących wieści. Tyle tylko, że niekomiksowych, a związanych mocniej z małym ekranem. Wszystko wyjaśni się, gdy klikniecie w rozwinięcie posta :)

Otóż wygląda na to, że kolejne dwa tytuły od Image mają szanse trafić do telewizji. Są to "Deadly Class" oraz, ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu, "Black Magick".
Jeśli chodzi o ten pierwszy tytuł, sprawa wygląda niesamowicie ciekawie. Otóż w proces powstawania serialu wplątani będą bracia Russo, którzy dali poznać się dzięki świetnemu "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz". Prawa do ekranizacji nabyło Sony Pictures TV, które nadało projektowi temu dość dużą ważność. Oznacza to, że prace nad serialem mają posuwać się stosunkowo szybko i realne efekty oczekiwane są w przeciągu kilkunastu miesięcy. "Deadly Class" miałoby być realizowane z myślą o telewizjach kablowych bądź platformach Internetowych.
W podobne rejony celują także twórcy adaptacji "Black Magick", chociaż tutaj wstrzymywałbym się z radością, ponieważ będą nimi ludzie odpowiedzialni za serial "The Magicians" ze stacji SyFy, który był... delikatnie mówiąc, nie za fajny. Dodatkowo, chyba nikomu szczególnie nie przeszkadza fakt, że powstało dotąd pięć numerów, a seria została zawieszona do 2017 roku. Nie ukrywam, że nie potrafię cieszyć się z tej informacji.

Źródła: Deadline oraz CBR
---------------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem stacja AMC zaczyna coraz mocniej podgrzewać oczekiwanie na kolejny sezon serialowego wcielenia "Żywych Trupów" i tym razem udostępniła szereg plakatów promocyjnych. Widzimy na nich... wyliczankę Negana. Wspomnianych plakatów jest łącznie jedenaście i wszystkie utrzymane są w klimacie tego, który widzicie poniżej. Wszystkie możecie obejrzeć klikając w link źródłowy.
Źródło: NaEkranie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz