sobota, 16 lipca 2016

Image na ekranach #48

Już prawie miesiąc minął od pojawienia się poprzedniej odsłony tej rubryki. W tym czasie działo się naprawdę niewiele i dlatego też dzisiejszy post też do szczególnie obfitych nie należy. Znalazło się jednak kilka fajnych newsów, które znajdziecie w rozwinięciu posta.

Na początek jednak czas na wyniki oglądalności kolejnych odcinków serialu "Outcast: Opętanie". Stacja Cinemax może być zadowolona, chociaż nadal nie jest to najpopularniejszy serial w historii tego kanału. Ale do rzeczy. Oto jak prezentują się wyniki czwartego i piątego epizodu.

1x04 - około 249 tysięcy widzów (dotychczasowy rekord)
1x05 - około 145 tysięcy widzów (tu, dla odmiany, jak dotąd najgorszy wynik)

Jak więc widać, produkcja ta ma spore problemy z ustabilizowaniem wyników. Zobaczymy jak poradzi sobie dzisiejszy epizod.
-------------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem Jeff Lemire pochwalił się, że udało mu się sprzedać prawa do ekranizacji kolejnego komiksu jego autorstwa. Tym razem chodzi o niedawno zakończoną miniserię "Plutona" z rysunkami Emi Lenox, zaś prawa nabyło raczej mało znane studia Waypoint Entertainment oraz Addictive Pictures (współpracowali przy "Nice Guys: Równi goście"), które posiada także prawa do ekranizacji dwóch komiksów Marka Millara. Czy coś z tego wyjdzie? Czas pokaże, na razie znane są tylko nazwiska producentów, lecz nie jest to nic nadzwyczajnego.

Źródło: Bleeding Cool
-------------------------------------------------------------------------------------
Pojawił się pierwszy plakat promujący najnowszy sezon "Żywych Trupów", który powróci na ekrany telewizorów już 9 października.
Jednocześnie stacja AMC poinformowała, że czterech aktorów zostało awansowanych do regularnej obsady. Są to oczywiście Jeffrey Dean Morgan (Negan), Tom Payne (Jesus), Austin Amelio (Dwight) i Xander Berkeley (Gregory).

Źródło: Gildia
-------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj Internet zatrząsł się z powodu informacji o premierze Wielkiej Kolekcji Komiksów DC. Także i ja zacząłem mocniej szperać i tak też trafiłem w pewien zakątek strony wydawnictwa Eaglemoss, o którym dotąd nie wiedziałem. Okazało się bowiem, że możecie tam zamawiać sprowadzane z Wielkiej Brytanii, kolejne numery kolekcji figurek postaci z serialu "Żywe Trupy".
Kolekcja liczy sobie 7 numerów, każdy z nich kosztuje 50zł (plus przesyłka) i jeśli jesteście zainteresowani, klikajcie TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz