poniedziałek, 18 lipca 2016

Jeff Lemire zapowiada swój nowy projekt dla Image

Do premiery jeszcze mnóstwo czasu, lecz Jeff Lemire i tak zapowiedział już start swojego nowego projektu dla Image Comics. Będzie to seria o nazwie "Royal City", która zadebiutuje w marcu przyszłego roku. Scenarzysta zdradził jednak kilka szczegółów i znajdziecie je poniżej.
"Royal City" ma być historią będącą czymś w stylu połączenia takich seriali jak "Sześć stóp pod ziemią" oraz "Transparent". Fabuła skupi się na losach bardzo nietypowej rodziny. Głównym bohaterem ma być Patrick Pike, którego Lemire określił jako "swojego sobowtóra składającego się z samych przeciwieństw". Mężczyzna dowiaduje się o chorobie ojca i przybywa w rodzinne strony. Tam czeka go masa nietypowych wydarzeń, ponieważ każdy z członków jego rodziny skrywa w sobie wiele demonów, które w końcu zaczynają wychodzić na światło dzienne.

Lemire twierdzi, że rozplanował już całość "Royal City" i prawdopodobnie komiks liczyć będzie dwa sezonu po dziesięć numerów każdy. Podkreślił przy tym, że będzie to całkowicie jego praca - sam zajmować będzie się nie tylko scenariuszem i rysunkami, ale tym razem postanowił nawet nie korzystać z usług edytora. Jak twierdzi, dzięki temu może pozwolić sobie na absolutnie wszystko i dlatego też czytelnicy niejednokrotnie mogą poczuć się mocno zdziwieni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz