środa, 17 września 2014

Zapowiedzi Image na grudzień 2014

Wczoraj wieczorem pojawiły się zapowiedzi Image Comics na tegoroczny grudzień. Po tym, jak w październiku i listopadzie mój portfel zostanie poważnie naruszony, tak na szczęście w ostatnim miesiącu roku lista komiksów które mam zamiar kupić jest niewielka. Być może jednak Wy znajdziecie coś dla siebie. Ah, właściwie to jestem tego pewien. Pełna lista zapowiedzi znajduje się TUTAJ, a moje krótkie wynaturzenia przeczytać możecie poniżej.
Zaskakująco mało pojawi się w grudniu nowości, ponieważ będzie ich zaledwie pięć, z czego jedna to i tak one-shot. Powyżej widzicie okładkę bodaj najciekawiej zapowiadającego się tytułu, jakim jest wspominane już na blogu "Bitch Planet" autorstwa Kelly Sue DeConnick. Nie oznacza to, że inne nowości nie wywołują u mnie ciekawości. Wręcz przeciwnie. W grudniu do sprzedaży trafi kolejny komiksu ze scenariuszem Erica Stephensona - "They're Not Like Us" czy wspominany wczoraj na blogu "Rumble". Wspomniany one-shot stanowić ma wstęp do nowej serii "Magdalena", wydawcą oczywiście studio Top Cow.

Ogłoszono także, że grudniowy numer "Sheltered" będzie zarazem ostatnim, natomiast z nowymi historiami powrócą "East of West", "Shutter" oraz "The Wicked and the Divine". Ten ostatni, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nadal rysować będzie Jamie McKelvie.
W grudniu nie powinni narzekać wielbiciele wydań zbiorczych, ponieważ w ostatnim miesiącu roku ukaże się ich aż osiemnaście. Na pewno największą popularnością cieszyć będzie się czwarty tom "Sagi", ale nie tylko tym człowiek żyje. W obniżonej cenie dziesięciu dolarów pojawią się pierwsze odsłony "Dark Engine" oraz "Outcast", a warto zwrócić także uwagę na kolejne tomy "Black Science", "Sex Criminals" czy ogromne kompedium "Morning Glories".

Ale to nie wszystko. W grudniowych zapowiedziach pojawia się kalendarz "The Walking Dead", koszulki z tej samej serii oraz "Southern Bastards" i "Invincible", a także... deskorolki z motywami komiksów Ricka Remendera.

Moja lista zakupów duża nie będzie: "Saga vol. 4", "Lazarus #14" oraz "Umbral #12".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz