wtorek, 16 września 2014

Drobne zmiany, nowości i ogłoszenia

Sporo interesujących rzeczy dotyczących bloga ukazało się na horyzoncie i nie tylko, więc dziś zbiorczo o nich Was poinformuję.

Sprawa pierwsza
Moja cierpliwość dobiegła końca. Codziennie zalewany reklamami i spamem w ilości "codziennie coraz więcej" postanowiłem, że zmieniam adres mailowy po zakończeniu KONKURSU. Ten dotychczasowy na Interii wciąż działa i możecie jeszcze z niego skorzystać jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu "Sagi" z wydawnictwa Mucha, ale później już korzystajcie tylko z ktymczynski@gmail.com. To właśnie tam możecie przykładowo wysłać zdjęcia Waszych kolekcji do rubryki "Wasze", o której chyba już zapomnieliście :/ Natomiast jeśli chcecie zadać jakieś pytanie, przejdźcie niżej.

Sprawa druga
Co prawda nie sądzę żebym miał być zasypywany pytaniami, ale założyłem blogowi konto na Ask.fm. Co prawda w czasach ogólnej gimbazy jest to ryzykowne, bo nie chciałbym dostawać pytań w stylu "co miałeś dziś na obiad?", ale i tak uważam że jest to całkiem zabawna rzecz i jeśli ktoś z Was ma jakieś pytania o Image czy komiksie w ogóle, to walcie tam jak w dym. Postaram się każdego dnia zaglądać chociażby na chwilkę. Link znajdziecie także w prawym menu.

Sprawa trzecia
Zasygnalizowałem to już jakiś czas temu i liczyłem na Wasze zgadywanki, ale się przeliczyłem. Więc już bez zbędnych tajemnic ogłaszam, że w sobotę 4 października o 19:15 wraz z Kelenem z BatCave oraz S_O z Avalonu poprowadzimy prelekcję na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Tytuł roboczy to "Marvel vs DC vs Image" i pewnie jeszcze się zmieni, ale już teraz serdecznie zapraszam w imieniu swoim oraz obu moich towarzyszy. Zamierzam wygrać tę bitwę na argumenty :)

Sprawa czwarta
Ostatnia, ale kto wie czy nie najważniejsza z tym wszystkich. Jeśli zaglądacie na portal DCMultiverse to zauważyliście tam wczoraj teaser, który zapowiada coś. Przy tym czymś grzebię również i ja, przy czym zaangażowałem się w to o wiele mocniej niż przez ostatnich kilka miesięcy w działanie portalu. Ba, właściwie jestem pomysłodawcą. Na razie nie będę dużo zdradzać, ale zachęcam by z niecierpliwością poczekać do daty, którą widzicie poniżej.
Z ogłoszeń parafialnych na dziś tyle :)

4 komentarze:

 1. Spam na mailu może wynikać z zapisywania pełnego adresu na blogu. Spamerskie boty wyszukujące maile, właśnie dzięki takim wpisom powiększają sobie bazę. Spróbuj zapisywać ktymczynski (at) gmail.com lub ktymczynski na gmail.com. Może pomóc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za radę, ale spam (2-3 wiadomości dziennie) w porównaniu z wszelakimi reklamami (<10 dziennie) to akurat mały problem. Od maila z Interii odrzuca mnie to drugie. Człowiek dzień nie zajrzy i potem wita go około 20 sztuk reklam i spamu. Na gmailu tego nie ma

   Usuń
 2. Fajnie jakbyście tą prelekcję jakoś zarejestrowali i udostępnili, nie mogę być na miejscu, a z chęcią bym posłuchał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapytam czy jest taka możliwość. Ja nie posiadam odpowiedniego sprzętu

   Usuń