środa, 10 lipca 2019

Trzy szybkie newsy: Snyder, Fraction oraz "The Marked"

W tym poście na szybko przelecimy przez trzy newsy, których treści są tak ubogie, że szkoda mi czasu i sił na rozbijanie je na osobne posty.
Scott Snyder ogłosił na swoim Twitterze, że podczas tegorocznego San Diego Comic Conu ujawniony zostanie jego nowy projekt dla Image Comics. Wiadomo na razie iż współscenarzystą będzie Charles Soule, rysować ma Giuseppe Camuncoli, a całość skupi się na USA, które jako kraj kompletnie zamknęły się na resztę świata. Po 30 latach jednak ulega to zmianie i reszta świata wysyła na miejsce ekspedycję, która dowie się jak wiele rzeczy uległo zmianom.

Nieco więcej TUTAJ.
--------------------------------------
David Hine i Brian Haberlin, a więc autorzy czerwcowej premiery "Sonata", ponownie łączą siły i efektem tego będzie komiks "The Marked". Opowie on o grupie influencerów, którzy tak naprawdę stoją na straży porządku w naszym świecie, wykorzystując do tego magię zaklętą we własnych tatuażach.

Premiera w październiku. Nazwisko rysownika/rysowniczki widać poniżej, strona Image niestety nie pofatygowała się aby ujawnić też jego/jej imię.

Nieco więcej TUTAJ.
--------------------------------------
Natomiast na listopad zapowiedziano start serii powieści graficznych autorstwa Matta Fractiona i Elsy Charretier. Ich tytuł to, nomen omen, "November". Pierwsza odsłona skupi się na ukazaniu losów trzech kobiet żyjących wśród członków kryminalnego podziemia. Pewnego dnia odkrywają, że odpowiedzialny za ich nędzny żywot jest jeden mężczyzna i postanawiają się zemścić.

Nieco więcej TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz