poniedziałek, 28 marca 2016

WonderCon 2016: Top Cow ogłasza nowe tytuły

Odbywający się niedawno WonderCon przyniósł nam niewiele wieści związanych z Image Comics. Na miejscu obecni byli za to przedstawiciele studia Top Cow, którzy nie szczędzili czytelnikom zapowiedzi. Ogłoszono cztery nowe tytuły, a także poinformowano o kilku zmianach na stanowiskach redaktorskich. Przyjrzyjmy się tym pierwszym.
Pierwszym zapowiedzianym tytułem jest "Aphrodite V" autorstwa Bryana Hilla oraz Jeffrey'a Spokesa. Tytuł ten ma stanowić pomost pomiędzy niedawnymi "Cyber Force" Marca Silvestriego oraz "Aphrodite IX" Matta Hawkinsa i Stjepana Sejica. Tytułowa bohaterka nowej serii pojawiła się w niezbyt udanym odświeżeniu marki stworzonej przez założyciela Top Cow, lecz nie została tam należycie przedstawiona. Nowy tytuł skupi się na jej originie, ale także zaznaczy kilka rzeczy, które są znajome z serii Hawkinsa i Sejica.

Kolejny tytuł to "Mechanism", którego twórcą jest Raffael Ienco. Komiks szykowany był dla magazynu "Heavy Metal", lecz ostatecznie ukaże się w barwach Top Cow. O tytule wiadomo tylko tyle, że jest to tytuł osadzony w klimatach science-fiction.

"Swing" to kolejny tytuł, który pisany będzie przez Matta Hawkinsa, zaś rysowniczką jest Linda Sejic. Tytuł zapowiadany jako komiks towarzyszący "Sunstone". Opowiadać ma o małżeństwie, w którego życiu pojawią się nuda i monotonia. Postanawiają więc dołożyć sobie większej ilości ekscytacji, co realizują przez nowe praktyki seksualne.

Ostatnim zapowiedzianym komiksem jest miniseria "Mercy", która z kolei będzie bezpośrednim prequelem "Sunstone". Rozwinąć ma wątek, który pojawił się w drugim tomie serii Stjepana Sejica. Niestety na chwilę obecną wiadomo jak wyglądać będzie zespół twórców, lecz niemal można być pewnym, że twórca tytułu oryginalnego cyklu zajmie się także i "Mercy".

Poszczególne tytuły ukazywać się będą w drugiej połowie 2016 roku oraz na początku 2017.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz