środa, 30 marca 2016

Mucha Comics zapowiada Chew #4, Taurus ogłasza kolejne opóźnienie

Dobre i złe wieści napłynęły w ostatnich kilkunastu godzinach od naszych wydawców. Na początek te gorsze. Taurus Media podał na Facebooku następujący komunikat:

"Mamy dla Państwa dwie informacje.
Zaczynamy od złej, otóż z powodu awarii w drukarni premiera komiksów: "Black Science tom 3" oraz "Lazarus tom 3" przesunie się o tydzień czyli na 07 kwietnia br. (...)".

Dobrą zaś jest fakt, że dwa dni wcześniej, a więc już 5 kwietnia ukaże się czwarty tom "Chew". Którego zapowiedź od wydawnictwa Mucha możecie znaleźć w rozwinięciu posta.
Chew: Flambirowanie
Tom 4

Scenariusz: John Layman
Rysunki i kolory: Rob Guillory

Tłumaczenie: Robert Lipski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 120

Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor

ISBN 978-83-61319-66-5
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 49,00 zł
Premiera: 5 kwietnia 2016

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Chew #16-20.

Nadchodzą dziwne czasy dla Tony’ego Chu, agenta federalnego i cybopaty, który potrafi odbierać mentalne odczucia ze wszystkiego, co zjada. Na niebie nad Ziemią pojawiły się dziwne napisy w obcym nieznanym języku. Ludzie obawiają się nadejścia końca świata i nie przejmują się zakazami FDA, do niedawna najpotężniejszej organizacji rządowej, która coraz bardziej traci na znaczeniu. Co w tej sytuacji stanie się z najlepszym agentem FDA, Tonym Chu?

Przedstawiamy kolejny tom wielokrotnie nagradzanej serii o gliniarzach, przestępcach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach, z odrobiną kosmicznej pikanterii.


Źródło: fan-page wydawnictwa Mucha Comics

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz