piątek, 25 marca 2016

Image na ekranach #38

Dni do finału kolejnego już sezonu "The Walking Dead" upływają jeden za drugim. Nic więc dziwnego, że twórcy starają się podgrzewać atmosferę związaną przede wszystkim z serialowym debiutem Negana. I właśnie od krótkiej informacji związanej z tym odcinkiem zacznę kolejna odsłonę "Image na ekranach". Więcej w rozwinięciu posta.

Finał szóstego sezonu "The Walking Dead" będzie dłuższy. Zabieg ten stosowany był już niejednokrotnie w przypadku odcinków o ponoć większym znaczeniu dla głównej osi fabularnej. Tym razem czas trwania emisji zwiększył się o 30 minut, lecz zarazem warto zaznaczyć, że nie chodzi o stricte materiał do wyemitowania, a miejsce w ramówce. Oznacza to, że zapewne połowę z tego czasu zajmą dodatkowe reklamy.

Z drugiej zaś strony, daje to możliwość nieco lepszego wprowadzenia do serialu szumnie zapowiadanej postaci Negana. Jak wszystko wyjdzie w praniu dowiemy się już trzeciego kwietnia.

Źródło: comicbook.com
----------------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem Telltale Games ogłasza start prac nad trzecim sezonem przygodówki osadzonej w świecie "The Walking Dead". Niestety na razie bez żadnych konkretnych dat, lecz z pewnością ponownie główną bohaterką będzie młoda Clementine.

I właśnie ta wiadomość jest najwyraźniej najbardziej szokująca dla fanów gry. Nie wiem o co chodzi, ponieważ sezon drugi tej gry dopiero przede mną, ale najwyraźniej chodzi o to, iż jego zakończenie mogło przynieść marny los dziewczynce.

Jak ktoś wie o co chodzi, nie krępujcie się :)

Niemniej trzeci sezon być może zadebiutuje jeszcze w tym roku. Na pewno utrzymana zostanie forma gry, a więc co jakiś czas wypuszczane będą kolejne epizody. Jako że pierwszy sezon gry polubiłem bardzo, z pewnością będę przyglądać się dalszym newsom w tej kwestii.

Źródło: Comic Alliance
----------------------------------------------------------------------------------------
Z kolei tutaj macie do obejrzenia pierwszy epizod "Self-Obsessed" - webserialu na podstawie komiksu Siny Grace, którego autor przy okazji gra główną rolę. Co ciekawe, poszła plotka, że w produkcji gościnnie pojawi się jedna z ulubionych aktorek twórcy (o czym sam niejednokrotnie wspominał), a konkretnie Sarah Jessica Parker.

Tak do końca się nie stało, ale i tak jest fajnie, co zresztą sami możecie obejrzeć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz