poniedziałek, 16 stycznia 2017

Ruszył (już dawno) marcowy preorder na ATOM Comics

Najnowszy preorder na ATOM Comics ruszył w momencie, w którym udałem się na blogową przerwę i nie za bardzo miałem jak tego nadrobić. Aż do dziś! Przyglądam się temu, co Image Comics zapowiedziało na tegoroczny marzec i polecam co ciekawsze pozycje. Gotowi? No to jazda.

Najgłośniej zapowiadaną premierą marca jest zdecydowanie start miniserii "Extremity", która wcale mnie jakoś nie przekonuje. Podobnie zresztą jest z kolejnym powrotem "Rat Queens" czy nowymi/starymi propozycjami od Top Cow, którymi są kolejne woluminy "Magdaleny" oraz "Think Tank". Zdecydowanie jednak polecam zwrócić Waszą uwagę na nowy tytuł Jeffa Lemire'a, a więc "Royal City" oraz zapowiadające się na graficzną perełkę "Underwinter".

Po zdecydowanie zbyt długim czasie oczekiwania, na sklepowe półki wreszcie powróci "Copperhead". W marcu zadebiutują także nowe numery "Head Lopper", "I Hate Fairyland" czy "Injection"

Cała masa interesujących wydań zbiorczych doczeka się swojej premiery w marcu (jeśli, hue hue hue, nie będzie opóźnień). Na początek warto wskazać na OGN "Afar", zapowiedziany podczas ostatniego Image Expo. Za jedyne dziesięć dolców do złapania będą pierwsze tomy "Cannibal", "Glitterbomb" oraz "The Complete Tales of the Con". Oprócz tego zwróćcie uwagę na nowe tomy takich serii jak "Deadly Class", "The Fix", "Jupiter's Legacy", "Peter Panzerfaust", "Ringside", "Revival", "Saga", "The Walking Dead" oraz "Wayward". Sporo tego, prawda?

Jeśli jesteście gotowi sięgnąc głebiej do kieszeni, także jest w czym wybierać. Marzec to czas premiery ostatniego omnivore'a serii "Chew", wypasione i kompletne wydanie otrzymają "Phonogram" oraz "East of West" (już drugie). Z okazji premiery nowej serii, Top Cow wznowi także w czteropaku poprzednie tomy "Magdaleny", zaś "Seven to Eternity" pojawi się w cyklu Artist's Proof.

Miłych zakupów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz