niedziela, 22 stycznia 2017

Mucha zapowiada dwie pozycje na luty, Taurus niesprecyzowany lecz z fajnymi planami

Na Facebookowym koncie wydawnictwa Mucha Comics pojawiła się informacja o lutowym pakiecie premier. Na pewno wiele powodów do radości mają fani Marvela, ale znalazło się także coś dla wielbicieli Image. Swoje małe trzy grosze dorzucił także Taurus. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie poniżej.
Otóż w lutym pojawi się szósty już tom "Sagi" Briana K. Vaughana i Fiony Staples. Przypomnę, że piąty tom cieszył się podczas ostatniego MFKiG tak duża popularnością, że w festiwalową niedzielę już go zabrakło na stoisku wydawcy. Dodatkowo, już od okolic 10 lutego dostępny powinien być dodruk pierwszej odsłony "Fatale". Jeśli się nie mylę, jest to trzeci taki przypadek w historii wydawnictwa.

Kilka mniej sprecyzowanych informacji dorzucił także Taurus. Jak możemy dowiedzieć się z różnych źródeł, na pierwsze półrocze planowany jest jeszcze 26 tom "Żywych Trupów". Na temat kolejnych odsłon "Lazarusa" i "Black Science" wydawnictwo odpowiedziało tylko, że na pewno będą. Zaś na forum Gildii przedstawiciel Taurusa powiedział, że w najbliższym czasie wydawnictwo postara się sfinalizować wreszcie rozmowy o "Deadly Class" i zapewnił, że sporo komiksów od Image znajduje się w kręgu zainteresowań firmy.

Jest także coś dla osób kompletujących "Żywe Trupy". Już 24 stycznia w sprzedaży pojawić się mają nowe partie tomów 5 i 9, zaś na przełomie lutego i marca: 1 (który to już raz, szósty?), 10 oraz 11

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz