piątek, 13 stycznia 2017

Jason Latour o najbliższych numerach "Bękartów z Południa"

W minionym roku w USA ukazały się jedynie trzy zeszyty "Bękartów z Południa". Twórcy niejednokrotnie apelowali do czytelników o cierpliwość, która w końcu zostanie im wynagrodzona. Przedwczoraj ukazał się w końcu szesnasty numer cyklu, a Jason Latour udzielił wywiadu serwisowi CBR, gdzie zdradził kilka informacji na temat komiksu. Z racji, że część z Was czyta jedynie nasze rodzime wydanie od Mucha Comics, dalsza część posta znajduje się w rozwinięciu, gdzie możecie natknąć się na ewentualne spoilery.
Niska częstotliwość ukazywania się "Bękartów z Południa" wynikała z tego, że zarówno Aaron jak i Latour zajmowali się równolegle paroma projektami i chcieli każdy z nich realizować najlepiej jak potrafią, nie zaś kurczowo trzymać się terminów i odstawiać fuszerkę.

Najnowsze numery serii skupiać będą się przede wszystkim na dwóch postaciach: trenerze Bossie i córce Earla Tubba. Roberta jest już w Craw County i na razie przeprowadza cichy rekonesans. Jednak w tak małej społeczności trudno utrzymać się na uboczu i dziewczyna w końcu stanie twarzą w twarz z Bossem. Swoje pięć minut otrzymają także i postacie, które przedstawione zostały dopiero niedawno, jak na przykład Leddy - żona burmistrza, a także tajemniczy mężczyzna, przedstawiony czytelnikom w #17. Latour twierdzi, że zakończenie obecnie trwającej historii będzie zdecydowanie najbardziej napakowanym akcją komiksem, przy jakim dane było mu pracować.

Osiemnasty numer napisany zostanie przez Latoura, zaś rysownikiem będzie Chris Brunner. Skupi się na przeszłości Roberty Tubb. Artysta ten współpracował już z Jasonem Latourem przy "Loose Ends", którego kontynuację niedługo opublikuje Image.

"Bękarty z Południa" planowane są na mniej więcej 30-40 numerów. Latour twierdzi, że w 2017 roku ukaże się co najmniej sześć z nich, być może więcej.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz