środa, 25 stycznia 2017

Przecieki zapowiedzi na najbliższe miesiące

To już ta pora miesiąca, gdy pojawiają się zapowiedzi kolejnych wydawnictw. Tych od Image w chwili pisania tego posta jeszcze nie było, ale powolutku pojawiają się przecieki tego, co może nas tam czekać. Krótko podsumuję to, co ostatnimi czasy pojawiło się na różnych stronach.
Na pewno w kwietniu pojawi się zapowiedź pierwszego numeru serii "Redneck". Autorami są Donny Coates ("God Country") oraz Lissandro Estherren. Komiks ma się skupiać na żyjącej spokojnie pośród ludzi i prowadzącej popularną restaurację rodzinie wampirów, która pewnego dnia wpadnie w poważne kłopoty. Premiera 19 kwietnia.

Także w kwietniu pojawić ma się premierowa odsłona "Rose" autorstwa Meredith Finch oraz Ig Guary. O projekcie wiemy na razie niewiele. Pojawiają się tylko kolejne grafiki w różnych wersjach kolorystycznych, a także pokazano wariant okładkowy autorstwa Davida Fincha. Jeśli jesteście ciekawi, klikajcie w drugi link źródłowy.

W maju z kolei ukaże się premierowa odsłona "Regression" Cullena Bunna i Danny'ego Luckerta. Opowie on o dręczonym przez koszmary Adrianie, który poddaje się hipnozie. Jej efektem będzie powrót serii bardzo niepokojących wspomnień, które mogą totalnie odmienić jego życie.

I na deser coś od Kierona Gillena. Ten w swoim newsletterze ujawnił, że kolejne specjalne wydanie "The Wicked + The Divine" osadzony ma być w 455 roku naszej ery. Rysownikiem zaś zostanie Andre Lima Araujo ("Avengers A.I.").

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz