piątek, 22 lutego 2019

Image na ekranach #119

Kolejne małe kroczki do przodu wykonują twórcy ekranizacji komiksów z Image Comics. Czasem wręcz mocno zaskakujące, o czym oczywiście będziecie mogli przekonać się sami, jeśli klikniecie w rozwinięcie posta.
Leslie Bibb, którą możecie kojarzyć z pierwszego oraz drugiego "Iron Mana" od Marvela, podpisała kontrakt na rolę Lady Liberty w Netflixowym "Jupiter's Legacy". Jest to pierwsza oficjalnie potwierdzona twarz w obsadzie, chociaż jednocześnie sporo mówi się o innych kandydatach. Josh Duhamel, Elena Kampouris oraz Andrew Horton prowadzą ponoć rozmowy w sprawie innych kluczowych ról. Zapewne w ciągu kilkunastu kolejnych dni poznamy więcej szczegółów.

Źródło: 1
-------------------------------------------------------------
Pamiętacie jeszcze, jak pierdyliard lat temu ogłoszono, iż prawa do ekranizacji "The Old Guard" zostały sprzedane? Ja też już nie. Tymczasem istnieje opcja, że jeszcze w tym roku doczekamy się filmu pełnometrażowego. Za kamerą Gina Prince-Bythewood, główne role obsadzić mają Charlize Theron oraz KiKi Layne. Scenariusz zaś napisać ma sam Greg Rucka.

Ale serio, premiera jeszcze w 2019? Coś nie dowierzam.

Źródło: 1
-------------------------------------------------------------
Plotki szybko się potwierdziły - Danai Gurira opuszcza serial "The Walking Dead" wraz z sezonem dziesiątym. Aktorka, która chce się skupić na karierze filmowej, zgodziła się zagrać w paru odcinkach ogłoszonej niedawno serii, by wątki dotyczące postaci Michonne zostały odpowiednio domknięte. Prawdopodobnie więc będzie podobnie jak w przypadku pożegnania Ricka Grimesa, granego przez Andrew Lincolna.

Ponadto pojawiły się pogłoski, że jeszcze w trakcie emisji obecnego sezonu jedna z pierwszoplanowych postaci straci życie i miałby to być Ezekiel, co zgadzałoby się z losem tego bohatera w komiksie.

Źródło: 1
-------------------------------------------------------------
Po powrocie z zimowej przerwy, serialowe wcielenie "The Walking Dead" zaliczyło rekord. Dziesiąty odcinek obecnego sezonu zalicza najgorszy wynik oglądalności zarówno w liczbie widzów jak i w osiągniętym współczynniku.

9x09 - około 5 156 000 widzów (wzrost o 1,32%)
9x10 - około 4 538 000 widzów (spadek o 11,99%)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza