sobota, 2 lutego 2019

Image na ekranach #117

W najnowszej odsłonie "Image na ekranach" przyjrzymy się nowym informacjom na temat projektów sygnowanych nazwiskiem Roberta Kirkmana. Ale nie tylko, ponieważ parę zdań znajdzie się także o "Reborn" i "Deadly Class/Szkole Zabójców" (tak, będę w tej rubryce używał obu tych nazw jednocześnie). Zapraszam do rozwinięcia posta.
Rozrasta się obsada animowanego serialu "Invincible". I są to nazwiska robiące ogromne wrażenie. Ogłoszono właśnie, że kolejnym aktorem w obsadzie jest Steven Yeun, który wcieli się w głównego bohatera serialu.

Innymi potwierdzonymi nazwiskami są J.K. Simmons, Sandra Oh, Seth Rogen, Gillian Jacobs, Andrew Rannells, Zazie Beetz, Mark Hamill, Walton Goggins, Jason Mantzoukas, Mae Whitman, Chris Diamantopoulos, Melise, Kevin Michael Richardson, Grey Griffin, Max Burkholde, a na tym ponoć jeszcze nie koniec

Data premiery nie jest jeszcze podana, lecz nie ma co tu dużo mówić - czekam z niecierpliwością.

Źródło: 1
---------------------------------------------------------------------------- 
Co tam nowego w "The Walking Dead"? Na dobry początek kolejny zwiastun drugiej połowy sezonu 9.
AMC udostępniło także pierwszą scenę z odcinka numer dziewięć.
Tymczasem wspomniany już, dziewiąty odcinek zostanie wyemitowany na łamach AMC Premiere tydzień przed premierą telewizyjną. Jest to efekt tego, iż premierowy epizod najnowszego sezonu był najchętniej oglądaną pozycją platformy.

Źródło: 1
---------------------------------------------------------------------------- 
Producenci serialu "Fear the Walking Dead" polegli w sądzie. Mel Smith - twórca komiksu "Dead Ahead" (notabene wydanego przez Image) - oskarżył ich o plagiat jego dzieła podczas kręcenia drugiego sezonu serialu. Jego komiks opowiadał o grupie ludzi uwięzionych na statku na pełnym morzu w momencie wybuchu epidemii zombie. Przedstawiciele AMC przyznawali się do podobieństw w fabule ich produkcji z komiksem, lecz tłumaczyli iż było to działanie niezamierzone i domagali się oddalenia oskarżenia. Sąd nie dał im jednak wiary i skierował postępowanie na wokandę.

Źródło: 1
---------------------------------------------------------------------------- 
Mark Millar ogłosił, że znana aktorka Sandra Bullock została współproducentką Netflixowej adaptacji komiksu "Reborn". Niewykluczone, że zagra też w samym filmie. Natomiast Chris McKay ("The LEGO Batman Movie") zajmie się reżyserią.

Źródło: 1
----------------------------------------------------------------------------
Dwa kolejne odcinki serialowego wcielenia "Deadly Class/Szkoły Zabójców" za nami i nadal nie mam dobrych wieści - oglądalność jest nieco lepsza, ale nadal bardzo średnia nawet jak na niskie standardy stacji SyFy.

1x02 - około 438 000 widzów (wzrost o 23,38%)

1x03 - około 435 000 widzów (spadek o 0,68%)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza