środa, 30 października 2013

1...2...3...próba bloga

Ok, przyznaję się bez bicia, że jestem informatycznie upośledzony. Startuję z tym blogiem praktycznie bez żadnych przygotowań. Nie wiem jeszcze jak się tu dodaje jakieś w miarę logiczne tła, ustawia czcionki czy robi... cokolwiek, ale myślę że z czasem jakoś to ogarnę i blog ten będzie wyglądać przyzwoicie. Obiecuję konsekwentną naukę, ale także porady wszelkie przyjmę bez marudzenia.

Jak zapewne zauważyliście, blog ten poświęcę trzeciemu największemu, amerykańskiemu wydawnictwu komiksowemu. Image Comics, liczące sobie już 21 lat, każdego miesiąca wydaje mnóstwo świetnych pozycji. I o nich właśnie będę chciał tu pisać. Na blogu znaleźć będziecie mogli newsy o projektach z logo Image Comics na okładce, pojawiać będą się zapowiedzi, recenzje poszczególnych komiksów (także przeniesione z innych miejsc), a jak czas i chęci pozwolą, to także jakieś dygresje oraz swobodne przemyślenia. Nie zapomnę także o grach, filmach i serialach związanych z wydawnictwem. Tyle już teraz mogę obiecać.

No ale kim "ja" w zasadzie jestem? W dowodzie widnieje Krzysztof Tymczyński, w internetach znany nieco bardziej jako Lokus. Stały współpracownik portalu DCMultiverse, z doskoku piszący też coś dla Kolorowych Zeszytów, a w przeszłości założyciel śp. strony IndependentComics.pl oraz okazyjnie piszący coś dla Avalonu, Spider-Man Online oraz mało znanego Sztukatera.

Trzymajcie kciuki, od listopada jedziemy z tym koksem.

2 komentarze:

  1. Powodzenia stary, chętnie sam poczytam coś więcej o pozycjach z Image, z lenistwa nigdy sam się nie mogę zabrać za to żeby jakieś interesujące pozycje od nich wybrać (bo ogarnianie DC i DH już mi wystarczy), także zrobisz to za mnie. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia! Mało wieści z image w polskich internetach ;) więc jest to świetny pomysł na bloga!

    OdpowiedzUsuń